SUBURK | ŽAISMAS
119
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-119,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-12.1,qode-theme-starflix,starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
logo_baltas-01

ŽAISMAS


Pusdienio-dienos trukmės KŪRYBIŠKUMO TRENIRUOTĖ padės jums išspręsti bet kurią jūsų verslo problemą: nuo kolektyvo santykių problemų ar netinkamos darbinės aplinkos, iki specifinių verslo problemų. Visi atsakymai yra jūsų komandos viduje, tik ne visi moka jų ieškoti ir atrasti. Šio komandinio koučingo metu pirmiausia išsiaiškinsime pagrindinius iššūkius, dirbsime grupėmis, dalinsimės idėjomis ir pasitelksime asociatyvų mąstymą bei kūrybiškus sprendimus.


Orientacinis-pažintinis žaidimas NUOTYKIŲ RALIS su kūrybiško mąstymo reikalaujančiomis užduotimis, kuriose jūsų kolektyvas varžosi komandomis, o formatą pasirenkate jūs patys. Galite keliauti mieste, bet kuriame Lietuvos regione ar net kitoje šalyje. Gali lenktyniauti pėsčiomis, dviračiais ar nuosavais automobiliais. Galite pasirinkti pageidaujamą žaidimo temą ir mes sukursime žaidimo scenarijų specialiai jums.


Smagus dienos ar viso savaitgalio DRAUGŲ ŽYGIS gamtoje ne tik klijuoja komandą, bet ir atskleidžia jos trūkumus, kurie ir taisomi šio žygio metu. Kelionės vedlys ne tik skiria užduotis, bet ir padeda geriau pažinti jus supančią aplinką, suteikia išgyvenimo gamtoje pagrindus. Pabėkite nuo kasdienybės, išsivalykite galvą nuo kasdienių darbų ir tapkite tikra komanda.

hello@suburk.com

+370 656 19600